o nas

O nas

Cieszymy się, że do nas zaglądasz!

Prekursorki.pl - kim jesteśmy

Jesteśmy pierwszym portalem badawczym gromadzącym opinie kobiet w Polsce. Zauważyliśmy potrzebę producentów do poznania preferencji kobiet - najważniejszej grupy zakupowej XXI wieku i stworzyliśmy platformę, na której znajdziesz opinie o najnowszych produktach na rynku. Dajemy Ci możliwość bezpłatnego przetestowania pelnowartościowych produktów i dodania opinii o nich na www.Prekursorki.pl lub poprzez wypełnienie ankiety on-line.

Co robimy

Prowadzimy badania marketingowe oraz testy produktów. Prekursorki kreują trendy, testują i opiniują produkty, a z ich zdaniem liczą się największe koncerny. Producenci czerpią od Prekursorek cenną wiedzę na temat preferencji kobiet i dostosowują swoje produkty i usługi, by jak najlepiej spełniały ich oczekiwania. W obszarze działań Prekursorki.pl jest również WoMM (marketing szeptany) w formie opinii o produktach na stronie www.Prekursorki.pl, na blogach, na Facebooku oraz YouTube (testy video).

Kim jest Prekursorka

Prekursorka jest otwarta na nowe trendy i nie boi się dzielić swoimi opiniami o produktach lub usługach, z których korzysta z innymi. Użytkowniczki serwisu otrzymują pełnowartościowy, darmowy produkt, testują go, oceniają i dzielą się swoimi rekomendacjami.

Nasza misja

Za pomocą nowych mediów w szybkim tempie dostarczamy rzetelne opinie kobiet o produktach lub usługach, które pozwalają odpowiedzieć na realne potrzeby konsumentów. Pomagamy Ci współtworzyć produkty, których używasz i dopasowywać je do swoich potrzeb.
 

Z kim m.in. współpracujemy: